Ningbo Si Jin Machinery Co, Ltd.
Soğuk oda makine döküm
makina döküm
Soğuk makine başlığı
Adres: Yüksek teknoloji Bölgesi, Ningbo, Zhejiang Jiangnan Yolu, No: 1832
Telefon: 0086-57488365336
Mobil: 0086-13567842060
İletişim: Cherry Zhu
Web sitesi: http://www.machinesijin.com
   EV >> Hakkında Sijin >> Şirket Profili

Sijin Intelligent Forming Machinery Co., Ltd. (Stok kısaltması "Sijin Intelligent", Stok kodu "003025") ağırlıklı olarak Çok istasyonlu Yüksek Hızlı Otomatik Soğuk Şekillendirme Makinesi ve Döküm Makinesi Ar-Ge, üretim ve satışı ile uğraşmaktadır. . Çin'in Soğuk Şekillendirme Makinesi Teknik Düzeyini geliştirmeye, soğuk şekillendirme teknolojisinin gelişimini ve ilerlemesini teşvik etmeye ve bağlantı elemanlarının ve özel şekilli parçaların endüstriyel olarak yükseltilmesini sağlamaya adanmış bir kuruluştur.

Zanaatkar mükemmellik ruhuna bağlı kalarak şirket, kendini işine adamış, hassas ve yenilikçi teknik personelden oluşan bir grup yetiştirmiştir. Yıllarca süren sürekli teknolojik yeniliklerin ardından şirket, Çok İstasyonlu Yüksek Hızlı Otomatik Soğuk Şekillendirme Makinesi ve Döküm Makinesinin bir dizi temel teknolojisinde uzmanlaştı ve Çok İstasyonlu Yüksek Hızlı Otomatik Soğuk Şekillendirme Makinesinin Önde Gelen Yerli Tedarikçisi haline geldi. . Şu anda, 140'tan fazla spesifikasyona sahip beş seri Soğuk Şekillendirme Makinesi bulunmaktadır: SJBF Serisi Çok İstasyonlu Otomatik Soğuk Şekillendirme Makinesi, SJBP Serisi Parçalar Çok İstasyonlu Otomatik Soğuk Şekillendirme Makinesi, SJNF Serisi Çok İstasyonlu Otomatik Soğuk Şekillendirme Makinesi, SJNP Serisi Özel Parçalar Çok istasyonlu Otomatik Soğuk Başlıklı Bileşik Şekillendirme Makinesi, SJPF Serisi Özel Parçalar Çok istasyonlu Otomatik Soğuk Başlıklı Bileşik Şekillendirme Makinesi. Ve 30'dan fazla SJ, DCM Serisi Döküm Makinesi var.

Şirketin temel teknolojisi esas olarak bağımsız araştırma ve geliştirmeden elde edilir. Araştırma ve geliştirme faaliyetleri için kendi teknik personeline güvenmenin yanı sıra, endüstrinin gelişim yönünü ve teknolojik sınırlarını yakından takip etmek için, aynı zamanda Şanghay Jiao Tong Üniversitesi, Şanghay Üniversitesi, Ningbo Teknoloji Üniversitesi, Zhengzhou Araştırma Enstitüsü ile işbirliği yapmaktadır. Makine Mühendisliği, Makineler için Çin Verimlilik Merkezi. Şirket ayrıca, şirketin Teknoloji Araştırma ve Geliştirmesinin Teorik Temelini ve Düzeyini daha da geliştiren diğer yerel kolejler, üniversiteler ve bilimsel araştırma enstitüleri ile iyi teknik iletişim kanalları ve işbirliğine dayalı ilişkiler kurmuştur.

Ulusal Meşale Programı, Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı Bilim ve Teknoloji Büyük Projesi (04 Özel Proje), KOBİ (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler) Teknoloji İnovasyon Fonu Projesi gibi ulusal ve yerel birçok bilim ve teknoloji projesini üstlenmektedir. Ulusal Bilim ve Teknoloji Bakanlığı, Ulusal Bilim ve Teknoloji Bakanlığı Anahtar Yeni Ürün Projesi, Ningbo Başlıca Bilimsel ve Teknolojik Projeler, Ningbo Yüksek Teknoloji Parkı Büyük Bilimsel ve Teknolojik Projelerinden. Ayrıca, 4 Ulusal ve Endüstri Standardının formülasyonundan sorumludur veya buna katılır. Ocak 2017'de şirket, Zhejiang Doktora Sonrası İş İstasyonunu inşa etmek için onaylandı. Aralık 2019'da şirket, “Ulusal Fikri Mülkiyet Avantajı Gösteri Kuruluşu” olarak ödüllendirildi. Ocak 2020'de şirket, “Ningbo Manufacturing Industry Tek Şampiyon Gösteri Kuruluşu” olarak ödüllendirildi. Ocak 2021'de, Şirket Araştırma Enstitüsü "Zhejiang Sijin Akıllı Soğuk Şekillendirme Ekipmanı Araştırma Enstitüsü", İl Kurumsal Araştırma Enstitüsü olarak ödüllendirildi. Şu anda, şirketin 25'i buluş patenti olmak üzere 89 patenti bulunmaktadır.

Soğuk Şekillendirme Makineleri, "Ulusal Anahtar Yeni Ürün", "Çin Makine Endüstrisinin Ünlü Marka Ürünleri", "Zhejiang Ünlü Marka Ürünleri", "Zhejiang Eyaletindeki Ningbo Gelişmiş Ekipman İmalat Sanayiinin İlk Seti" ve çeşitli olarak kabul edilmiştir. Bağlantı Elemanı Endüstrisinde Bağımsız Yenilikçilik ve Olağanüstü Yeni Ürünler Özel Ödülü ile onurlandırıldı.

Şirket, "Üretkenliği Özgürleştirme ve Yeşil Üretime Teknik Katkıda Bulunma" misyonuyla "Sektörde Bir Karşılaştırma İmajı Oluşturma ve Çin'de Soğuk Şekillendirme Makinesi Lideri Olma" vizyonuna bağlı kalmakta ve iş felsefesine bağlı kalmaktadır. "Sömürü, Girişimci, Samimi ve Adanmış", "Gelişmiş Üretim Teknolojisi Temel ve Pazar Talebi Rehberlik" iş stratejisini benimsemek. Şirket, müşterilerin Toplam Çözüm ve Bireysel Özelleştirme taleplerini karşılayabilmesi için, Çok İstasyonlu Yüksek Hızlı Akıllı Soğuk Şekillendirme Makinesinin Yurtiçi Lider ve Uluslararası Etkili Tedarikçisi olmak için çabalayan, dünyaya bakan yerel temellere dayanacaktı.
ev  |  Hakkında Sijin  |  Haber Express  |  Ürünler  |  Satış Ağı  |  Teknik Destek  |  Online Siparişs  |  İnsan Kaynakları  |  Bize ulaşın

SIJIN INTELLIGENT FORMING MACHINERY CO.,LTD. ©Her hakkı saklıdır   destek:Timenn.com| steel rolled ring | stainless forging | aluminum wheel forging